Dogajanja v tednu otroka

V tednu otroka (6. – 12.10.2014) smo izvedli kolesarski dan. S starejšimi otroci smo jih vpeljali v varno vožnjo po cesti. Mlajši otroci pa so premagovali ovire na igrišču. Na našem vrtičku smo predelali korenček in pobrali jabolka iz katerih smo naredili sok. Ogledali smo si tudi stiskanje jabolk in poskušali svež jabolčni sok. Na veliko veselje otrok nas je v sredo obiskal čarodej Andrej. V četrtek smo obiskali knjižnico Makse Samsa, kjer nas je dočakala prijazna knjižničarka Tamara. Prebrala nam je pravljico Prav poseben dan in otroci so izdelali vsak svojega ježka. V petek so nas obiskale sestre iz Generalnega sveta Šolskih sester de Notre Dame ogledale so si naš vrtec, mi pa smo jim zapeli nekaj pesmic.

kolesarski dancarodejknjiznica