Teden otroka

DSCN4544 DSC00735 V tednu otroka od 5. – 11.10.2015 smo imeli v vrtcu zanimive dopoldneve igrali smo se socialne in komunikacijske igre, spoznavali lepe besede in pravila sporazumevanja, risali, ustvarjali drug za drugega.                                                         DSC04910

Obiskali smo sestre v samostanu in jim zapeli nekaj pesmic. Obiskal nas je tudi g. župnik in nas blagoslovil.

1443514736152Otroci iz skupine Lučke so sodelovali pri projektu »Nekaj ti moram povedati«, ki je bil razpisan pri Društvu prijateljev mladine Slovenije. V ta namen smo izdelali Napravo za komuniciranje. Otroci so pomagali pri izdelavi (barvanje, lepljenje, striženje, vezanje) in nastala je zanimiva naprava, s katero se otroci z veseljem igrajo.

1444811033751Hvaležni za številne jesenske plodove, ki smo jih nabrali in pobrali iz vrta, smo si jesenski čas popestrili tudi z ruženjem koruze in dolbenjem buče iz katere je nastala čudovita jesenska hišica, ki smo jo dali v botanični kotiček v igralnici.