Teden otroka

Teden otrokaTeden otroka je letos otrokom našega vrtca prinesel veliko gibanja in dejavnosti s področja jezika. V ponedeljek smo pričeli z gibalno urico v telovadnici. V torek smo nadaljevali z jesenskim piknikom, katerega cilje je bil najti jesenske plodove. Otroci so iskali po vrtu košare z dobrotami (jabolka, hruške, orehe, marmelado, grozdje), ki smo si jih na koncu na našem igrišču razdelili in se pogostili. V sredo so si otroci v knjižnici Makse Samsa ogledali lutkovno predstavo Medved in lisica, ki so jo pripravile in odigrale knjižničarke.V četrtkovem kolesarjenju so se otroci preizkusili v spretnostni vožnji s kolesom in se na koncu že zapeljali skozi poligon na velikem igrišču. Teden otroka smo sklenili še v petek z ogledom lutkovne predstave »Vse si delimo« v izvedbi vzgojiteljic in se na koncu še posladkali s palačinkami.