V vrtcu Antonina je dišalo…

15696468_10211828941066875_1940549901_o

Tudi v letošnjem decembru smo se z otroki z veseljem odzvali povabilu žena iz skupine Klasje. Dobili smo se 8.decembra in skupaj oblikovali kroglice, izdelovali skutine piškote, ki smo jih nadevali z marmelado ter z modelčki izdelovali piškote različnih oblik. Na ta način smo ženam iz skupine Klasje popestrili njihova srečanja in se z njimi poveselili ob peki prazničnih piškotov. Na koncu smo srečanje zaključili s pesmijo Mi se imamo radi in se poslovili s povabilom na ogled Božične zgodbe, ki jo bodo otroci zaigrali 21. decembra v dopoldanskem času v našem vrtcu.

Poleg 8. decembra smo tudi v torek 13. decembra  skupaj z otroki celotnega vrtca oblikovali in izdelovali piškote za mesec december in predbožično praznovanje. Otroci vedno z navdušenjem in posebno zagnanostjo pripravljajo piškote in komaj čakajo, da na stopnišču zadišijo prvi pečeni piškoti. »Mmmmmm, to so pa naši piškoti« je bilo slišati tudi ta decembrski torek.