BESEDA RAVNATELJICE

Ukvarjanje z vzgojo je čast in velika odgovornost.
Loris Malaguzzi

Dragi otroci, spoštovani starši!
Vstopamo v novo vrtčevsko leto. Za malčke Anžeta, Tadeja, Lukasa, Luka, Tjašo, Jana, Filipa, Lano in Nino bo to prvo leto bivanja v hiši igre. Zadnje leto rasti v vrtcu pa bo za 5-letnike Lino, Klemna, Ožbeja, Filipa, Anžeta, Kajo, Janija, Kajo, Laro, Evo Ano in Benjamina. Tem in vsem kličem »Dobrodošli v vrtcu Antonina!« in želim, da bi v naš vrtec radi prihajali, se v njem počutili sprejeti, spoštovani in ljubljeni, da bi vsi rasli v dobrem in plemenitem, in napredovali v spoznanjih in izkušnjah, samostojnosti in odgovornosti ter prejeli dobro popotnico za nadaljnjo življenjsko pot.

Spoštovani starši, vsi zaposleni v našem vrtcu se bomo prizadevali za kakovostno vzgojno izobraževalno delo in za celostno vzgojo vsakega otroka, pri tem pa si želimo dobrega sodelovanja z vami.

Verjamem, da bomo z medsebojnim zaupanjem, dobrim sodelovanjem, odgovornostjo in s klicanjem Božjega blagoslova nad nas vse in nad naše poslanstvo, skupaj veselo prehodili pot skozi vrtčevsko obdobje 2017/2018.

Naj bo srečno, zdravo in blagoslovljeno.

s. Marjetka Jeralič
ravnateljica vrtca Antonina