Skoči na glavno vsebino

Ustvarjalna delavnica

DSC09189DSC09211V petek 27. marca, smo v skupini Zvezdice s pesmicami pozdravili starše in pripravili ustvarjalno delavnico ob dnevu staršev. Iz volne smo izdelali pirhe za pripravo na veliko noč. Z odtis-kovanjem roke si je vsaka družina izdelala svoje družinsko drevo. Odziv staršev je bil velik zato se jim zahvaljujemo za podarjeni čas.

WP_20150324_18_04_48_Pro24. marca smo v skupini Angelčki imeli velikonočno ustvarjalno delavnico za starše in otroke. Otroci so za dobrodošlico staršem zapeli pesmico ter skupaj z njimi izdelali velikonočni okrasek.

DSCN3853Tudi otroci iz skupine Lučke, smo imeli v mesecu marcu ustvarjalno delavnico s starši. Po uvodni predstavi »Kdo je napravil Vidku srajčico«, ki so jo odigrali otroci, smo se lotili še izdelovanja velikonočnih venčkov iz slame. Nastali so čudoviti izdelki, katere so otroci skupaj s starši odnesli domov.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost