Obeležili smo 10. let delovanja vrtca Antonina

V soboto, 1. junija smo se v našem vrtcu zbrali, da bi proslavili 10. rojstni dan vrtca in zaključek vrtčevskega leta. Praznovanje smo začeli z Zahvalno mašo v samostanski kapeli, kjer so otroci sodelovali s petjem. Program smo nadaljevali v dvorani, kjer so se otroci predstavili s točkami petja, plesa, recitacij in folklore. Otroci, ki se letos poslavljajo iz vrtca, so zapeli poslovilno pesem vzgojiteljice pa so jim izročile sliko v spomin na obiskovanje vrtca. Program smo zaključili s skupno pesmijo otrok in vzgojiteljic. Sledilo je druženje na vrtu, kjer smo se med drugim posladkali s torto velikanko. Ob tej priložnosti bi se zahvalili vsem staršem za prinesene dobrote in pomoč pri izvedbi piknika. Posebna zahvala gre svetu staršev, ki si je še posebej prizadevala za izvedbo zastavljenega druženja.
Hvala vsem za pomoč in obisk in vse najboljše vrtec ANTONINA!