Skoči na glavno vsebino

ANTONINAFEST

Vrtčevsko leto smo zaključili z Antoninafestom, na katerem smo se zbrali vsi otroci, starši in zaposleni iz vrtca Antonina. V dvorani smo za starše pripravili krajšo prireditev na kateri so se predstavili vsi otroci. Najmlajši so zaplesali ples Metuljev in nas pripeljali do jezera v katerem so se z naslednjo točko predstavili 3-5 letni otroci. Sledila je dramatizacija Tinka in barčica, ki so jo uprizorili predšolski otroci. Z glasbo in petjem so predstavo obogatili tudi mlajši otroci. Posebej smo se poslovili od bodočih šolarjev. V slovo so nam zapeli maturantsko pesem. Po prireditvi smo nadaljevali druženje na vrtčevskem igrišču. Zahvaljujemo se predstavnikom staršev vseh treh skupin, ki so s pomočjo ostalih staršev pripravili in izvedli zaključni piknik.   

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost