Projekt katoliških vrtcev

DSC09024V letošnjem šolskem letu 2014/2015 smo vključeni v projekt ˝Vi ste moji prijatelji˝. Naš vrtec se povezuje z Župnijskim vrtcem Vrhnika. V jesenskem času smo si po pošti izmenjali predstavitvene plakate, na katerih smo spoznali prijatelje s katerimi se bomo skozi leto povezovali. Iz Vrhnike smo prejeli Angela prijateljstva, ki je potoval po naših skupinah. V jutranjem krogu smo se mu priporočili v varstvo, otroci so spontano dodali svoje prošnje, zahvale ali mu samo preprosto nekaj povedali. Tudi mi smo se spomnili nanje in jim v času, ko smo imeli tematski sklop Vreme izdelali vremenkote. Na otroke in vzgojiteljice smo se spomnili tudi z velikonočnim voščilom. Veselimo se našega skupnega srečanja, ki bo v mesecu maju na Vrhniki.