Skoči na glavno vsebino

OBMOČNO SREČANJE OTROŠKIH FOLKLORNIH SKUPIN  v Avditoriju Portorož

Folklorna skupina vrtca Antonina se je v nedeljo, 17.3.2024, udeležila Območnega srečanja otroških folklornih skupin. Omenjeno srečanje se je letos zaradi premajhnega števila otroških folklornih skupin odvijalo v Avditoriju Portorož. JSKD Ilirska Bistrica je organiziral avtobusni prevoz, s katerim smo se kar nekaj ur peljali po izredno obremenjenih obalnih cestah. Na koncu smo se srečno vsi skupaj zbrali in se s folklornim spletom »Fantje-punce« pod vodstvom vzgojiteljice Nastje Zirnstein, predstavili na velikem odru portoroškega avditorija. Tako mi, kot starši smo bili navdušeni nad čudovito izkušnjo in nenazadnje tudi izletom, ki se ga bomo še dolgo spominjali.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost