Zaključili smo vrtčevo leto

Že deveto leto zapored smo se zbrali v našem vrtcu ob zaključku vrtčevega leta. Otroci so se najprej v telovadnici vrtca predstavili s kratkim programom, kjer so si starši in ostali obiskovalci lahko ogledali utrinke iz življenja in dela v vrtcu. Najmlajši otroci so se predstavili s prisrčno plesno točko Avto, sredinčki pa recitirali pesem Oblaki so kot smetana. Najstarejši so se predstavili s točko angleščine “I am a music man”, s spletom folklornih plesov “Rasla je jelka” in s pesmijo “Tika taka” v izvedbi pevskega zborčka. Druženje smo nadaljevali v Kapeli, kjer so otroci z ubranim petjem sodelovali pri sv. maši, poleg tega pa so se tudi bodoči prvošolci poslovili od vrtca s točko “Slovo je tu”. Kljub deževnemu vremenu smo se vsi skupaj zbrali na pogostitvi v telovadnici, kjer smo skupaj poklepetali in izmenjali vtise. Zahvaljujemo se predstavnikom staršev, ki so prevzeli organizacijo zaključnega piknika ter vsem staršem, ki so na kakršenkoli način pripomogli in sodelovali z vrtcem med letom in na zaključnem srečanju.