Skoči na glavno vsebino

Teden otroka

Letošnja tema v Tednu otroka »Razigran uživaj dan« nas je posebej spodbudila k ovrednotenju pomena igre in druženja. Naši otroci so v sproščenem okolju preko igre razvijali domišljijo, različne kompetence ter se povezovali med seboj.  S pomočjo slikanice Miška želi prijatelja smo se učili negovati prijateljstvo ter se poskušali vživljati v različne vloge iz pravljice. Veliko smo prepevali in muzicirali z malimi instrumenti ter si z glasbo pričarali prijetno vzdušje. Z likovnim ustvarjanjem smo poskrbeli tudi za dekoracijo prostorov vrtca in s pisanimi barvami naznanili prihod jeseni. Ne smemo pozabiti tudi na kulinarično doživetje, ko so v skupini Lučke naredili čokolado, Zvezdice so oblikovale ježke iz slastne mase ter Angelčki pripravili jabolčni zavitek. Lepo je bilo, ko smo dobrote podelili med skupinami ter tako obogatili naš dopoldan.


Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost