Skoči na glavno vsebino

Izlet in kolesarjenje

Poletje je čas ko se veliko gibamo na prostem in uživamo v lepem vremenu. Zato smo preživeli veliko časa zunaj in z otroki izvedli različne gibalne dejavnosti. Tako smo se s 5 in 6 letniki odpravili na daljši pohod do Črnih njiv. Po poti smo lahko opazovali prelepo naravo in prisluhnili žvrgolenju ptic. Ko smo prispeli do koče na Črnih njivah, smo pomalicali in sledile so igre z baloni.

V petek, 10.6. pa smo izvedli kolesarski dan. Otroci so v vrtec pripeljali svoja kolesa ali poganjalce in pa seveda zaščitne čelade. Najprej smo obnovili znanje o ustrezni opremi kolesa in kolesarja. Nato so se otroci prosto vozili po športnem igrišču. Sledila je spretnostna vožnja po poligonu, ki so ga pripravile vzgojiteljice. Bilo nam je lepo.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost