Skoči na glavno vsebino
 

TEDEN OTROKA V VRTCU ANTONINA

Z različnimi dejavnostmi smo otrokom obogatili Teden otroka.

Obiskali smo gasilce, ki so nam prijazno razkazali gasilsko postajo, vozila in opremo in navdušili otroke z vožnjo v kamionu. Preizkusili so se tudi v ciljanju s cevjo in vodo. Z otroki smo veliko časa preživeli v naravi in obiskali kmetijo Hrvatin.  V jutranjem krogu smo poslušali pravljice o prijateljstvu, pri Lučkah pa so ogledali lutkovno predstavo Janček ježek, v izvedbi vzgojiteljic. Ker nas tema o prijateljstvu povezuje, smo skupaj izdelali drevo prijateljstva, iz semen in jesenskih plodov pa so izpod prstov otrok nastale krasne umetnije. Otroci so bili seveda najbolj navdušeni nad peko kostanja in peko palačink, ki so izginile tako hitro, kot so prišle.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost