Skoči na glavno vsebino

Decembrsko dogajanje

Letošnji adventni čas je bil po dveh letih ponovno obarvan z več dogodki, ki so nam popestrili in pričarali predpraznično vzdušje. Obiskale so nas dijakinje Srednje šole Velo Pilon iz Ajdovščine in nam uprizorile pravljico o Mojci Pokraculji.

Starejši otroci so si v Domu na Vidmu ogledali baletno predstavo, nad katero so bili zelo navdušeni.

V tem pred božičnem času smo izdelovali voščilnice, okraske in sejali božično žito. Pekli smo tudi božične piškote in izdelali velike figure, katere bodo v božičnem času krasile dvorišče našega župnišča. Za pomoč se zahvaljujemo ga. Jeronimi Kastelic.

Kot že tradicionalno smo tudi letos veselje božiča delili s starši, starimi starši in prijatelji otrok na tradicionalni božični predstavi.

Ob zgodbi svete noči smo lahko priča čudežu, ki se zgodi vedno, ko zaradi medsebojne ljubezni zaživi Jezus v vsakem človeku in med nami vsemi. S seboj pa prinaša odpuščanje, mir, upanje, ljubezen, veselje in se zato dotakne vsakega srca.

Naj se to zgodi tudi ob letošnjih božičnih praznikih. To je želja otrok in vseh nas zaposlenih v vrtcu Antonina.

VESEL BOŽIČ IN SREČNO NOVO LETO 2023!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost