ADVENTNI ČAS V VRTCU ANTONINA

Adventni čas je v našem vrtcu vsako leto še posebej čaroben. Po obisku Miklavža smo se vsakodnevno pripravljali na praznovanje božiča. Vsako jutro smo  se zbirali v adventnem krogu, kjer smo zapeli ob prižigu svečk na adventnem venčku. Naloge na adventnem koledarju so nas spodbujale k dobrim delom in ustvarjanju, s čimer smo se božiču bližali z več veselja v naših srcih. Otroci so z navdušenjem pripravili piškote za predbožično praznovanje, izdelali voščilnice in dekoracijo za okrasitev vrtca. Vsak dan smo prepevali božične pesmi in vadili dramatizacijo Božične zgodbe. Z njo smo razveselili tako stare starše, kot starše na predbožičnih praznovanjih. V sodelovanju s starši smo pripravili razstavo Jaslic, ki je bila na ogled tudi za javnost v našem vrtcu.

Ob tej priložnosti se staršem naših otrok iz srca zahvaljujemo za vso ustvarjalnost in pripravljenost na sodelovanje.