Skoči na glavno vsebino

ZAKLJUČNO SREČANJE – ANTONINA FEST

Zaključili smo še eno zanimivo vrtčevsko leto. Tudi tokrat smo pred poletnimi počitnicami pripravili zaključno prireditev. S kratkim programom so otroci pokazali kaj so se med letom naučili. Predstavil se nam je pevski zbor, folklorna skupina, najmlajši pa so s svojim prisrčnim plesnim nastopom privabili nasmeh na obraz vseh prisotnih. Posebej smo se poslovili od bodočih šolarjev, ki so se nam predstavili s pesmijo Zdaj gre za res.

Druženje smo nadaljevali na vrtčevskem igrišču s piknikom, ki so ga pripravili starši. Posebna zahvala gre predstavnikom v Svetu staršev, ki so prevzeli organizacijo piknika, ter zavzeto poskrbeli, da je vse potekalo v najlepšem redu. Obenem se staršem zahvaljujemo za izkazano  zaupanje in celoletno sodelovanje.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost